Keevitamine

Tegeleme musta metalli keevitamisega ja pakume professionaalset keevitusteenust, oleme spetsialiseerunud erinevate ehituskonstruktsioonide ning masinaehituslike konstruktsioonide ja seadmete keevitamisele (Standard ISO 9606).

MIG-MAG keevitusega on võimalik keevitada väga suures paksusvahemikus. Paksuse ülempiir sellise meetodi puhul praktiliselt puudub. Suur paksusvahemik on tingitud sellest, et keevitusparameetreid ja keevituskaart on võimalik üsna palju reguleerida ja kasutada mitut keevitusläbimit.

MIG-MAG keevitus on kõrge tootlikkusega ning kõrge kvaliteediga. Kvaliteedi tagab see, et elektroode ei pea vahepeal vahetama ning keevitust ei katkesta ja keevisõmblusele ei teki sellest tulenevaid defekte. Keevituseks kasutatav keevitustraat ei sisalda nii palju vesiniku kui elektroodkeevitus ning see vähendab külmast tingitud pragude teket.

MMA keevitus (elektroodkeevitus). Keevitamist vajavate detailide servad sulatatakse kokku kasutades lisametallina elektroodi.

Erinevalt Mig-Mag keevitusest ei pea MMA keevituse puhul arvestama ilmaga (tuul), kuna elektroodi kate tekitab keevitamiseks sobiva keskkonna keevituse kaare lähedal. Keevituse seadmed on odavamad ja kergemad, seetõttu kasutatakse seda keevituse tüüpi põhiliselt montaažikeevituseks.

Lisaks keevitustööde teostamisele paigaldame ka enda toodetud konstruktsioone.

Küsi pakkumist