Metallkonstruktsioonide valmistamine ja paigaldus

Oleme kogenud igasuguse metallitöö osas, kui oskate metalldetaili või konstruktsiooni välja mõelda, siis meie oskame seda ka teha. Olgu selleks siis lihtsamad konstruktsioonid näiteks reklaamtahvlite puhul kuni suuremate, keerukamade ja detailsemate konstruktsioonide ja detailideni välja.

Oleme ka üsna vilunud masinaehituses ning oleme tootnud mitmeid masinaehituslike seadmeid. Kui teil päris uut seadet ei ole tarvis, siis saame ka siinkohal aidata, sest tegeleme ka masinaehituslike seadmete remondi ja renoveerimisega. Olgu teil vaja vaid mõnda uut osa muidu töötavast seadmest välja vahetada või vana ja kulunud seade täielikult ära renoveerida, siis meie saame aidata. Meisterdame vajalikud detailid ning monteerime need vajadusel ka ise külge.

Valmistame ja paigaldame erinevaid metallkonstruktsioone ja masinaehituslikke seadmeid. Lisaks oleme paralleelselt tegelenud masinaehituslike seadmete remondi ja taastamisega. Vahetame välja seadmete viga saanud/kulunud osi.

Kui vajad metallkonstruktsioonide valmistamise, nende paigaldamise või masinaehitus teenust, siis võtke meiega julgelt ühendust. Vajadusel tuleme kohale ja vaatame vigastatud seadme või detaili(d) üle ning teeme pakkumise seadme remondiks või asendamiseks.

Küsi pakkumist